українська російська англійська
Сергій Лекарь: Громадська Рада має повну підтримку в роботі з боку Керівництва МВС
06.04.2013 | 10:54
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

У МВС України відбулося чергове засідання Громадської Ради, яке пройшло у діловій та конструктивній атмосфері, під головуванням Голови Громадської Ради Анатолія Коваленка. Представники громадських організацій, яким не байдужі проблеми, з якими щодня стикаються як  громадяни, так і представники правоохоронного відомства шукали спільні шляхи їх подолання та звітували про виконану роботу за попередній період роботи Громадської Ради.

Розпочавши роботу з організаційних питань, а саме: затвердивши порядок денний та план роботи, члени Ради перейшли до обговорення звітів про проведену роботу в Комітетах. За три місяці функціонування новоствореної Громадської Ради було зроблено чимало.

Членами Ради за цей час проведено засідання, конференції за участю представників різних міжнародних організацій, ряд зустрічей з представниками інститутів громадянського суспільства, семінарів міжнародного рівня та круглих столів на теми, які безпосередньо стосуються роботи правоохоронного відомства, а саме: «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», «Ювенальна юстиція в Україні – за і проти», «Розвиток стратегії міжнародної миротворчої поліцейської діяльності» тощо.

До робочого засідання Громадської Ради долучився заступник Міністра внутрішніх справ України - керівник апарату Сергій Лекарь. Він, зокрема, сказав: «Громадська рада – це механізм нашої співпраці з суспільством. Для нас надзвичайно важливо, щоб ви представляли інтереси суспільства в координації роботи з Міністерством і інтереси Міністерства в координації роботи з суспільством. Міністерство внутрішніх справ України перебуває зараз на дуже важливому шляху, шляху реформування ОВС. Для нас дуже важливо отримувати оцінку суспільства нашої роботи, недоліки щодо її організації та пропозиції щодо покращення», - зазначив Сергій Лекарь. 

Заступник Міністра запевнив присутніх, що представники Громадської Ради мають повну підтримку в роботі як з боку Керівництва МВС України, так і його структурних підрозділів на місцях.

Одне з питань, якому члени ГР приділили особливої уваги – це дотримання прав людини в діяльності ОВС. У кінці березня було проведено засідання Комітету ГР з питань захисту прав людини, свободи зібрань та протидії катуванням, на якому було прийнято рішення про утворення Міжвідомчої комісії. Найближчим часом члени Громадської Ради нададуть до МВС пропозиції щодо удосконалення вивчення в системі службової підготовки тем, присвячених дотриманню прав людини в діяльності ОВС та візьмуть безпосередню участь у проведенні занять.

Члени Громадської Ради висловили також свої пропозиції та побажання з приводу зміцнення позитивного іміджу органів внутрішніх справ, української міліції.

«Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко на попередньому засіданні чітко сформулював іміджеву політику МВС. При визначенні плану роботи Міністерства ми обов’язково врахуємо усі ваші зауваження та пропозиції щодо його скоординованої роботи, зокрема, зі структурними підрозділами МВС, Управління зв’язків із громадськістю, громадськими організаціями та ЗМІ, включаючи відомчий тижневик «Іменем Закону» та журнал «Міліція України», - зазначив радник МВС Василь Дурдинець. 

Наостанок засідання, делегати висловили подяку правоохоронцям та курсантам навчальних закладів МВС України, які безпосередньо брали участь у боротьбі зі сніговою негодою та вирішили направити відповідного листа до Міністерства внутрішніх справ України.

Нагадаємо, що до боротьби зі сніговою стихією лише в Києві було залучено 1600 курсантів Національної академії внутрішніх справ та понад 14,5 тисяч правоохоронців.

 

версія для друку