українська російська англійська
Держінвестпроект презентував власний інформаційний вісник "Енергія розвитку"
08.04.2013 | 15:20
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами презентувало власне щоквартальне друковане видання   Інформаційний вісник мережі регіональних центрів з інвестицій та розвитку «Енергія розвитку». 

На сторінках видання читач знайде важливу та актуальну інформацію про діяльність 27 регіональних центрів з інвестицій та розвитку України (РЦІР).

Концепція Інформаційного віснику формувалася з метою звітування РЦІР перед громадськістю про всі важливі події, які відбуваються в регіонах України. А також для додаткового стимулу керівників регіональних центрів, які щокварталу інформуватимуть про результати своєї діяльності, співпрацю із місцевими органами влади, існуючими та потенційними інвесторами.

Слід відзначити, що тільки за 2012 рік регіональні центри з інвестицій та розвитку провели, в тому числі як співорганізатори, 365 заходів різного рівня: конференції, форуми, науково-практичні семінари, тематичні наради, круглі столи, презентації тощо. Переважна кількість заходів відбулася з метою просування інвестиційної привабливості регіонів.

«Кращий міжнародний досвід свідчить, що найдієвішим інструментом підтримки інвестора на місцевому рівні, є ефективна робота регіональних інвестиційних агенцій», - відзначив Голова Держінвестпроекту Владислав Каськів. Сподіваюся, вісник «Енергія розвитку» сприятиме покращенню інвестиційного іміджу регіонів України, підвищенню якості послуг інвесторам та розвитку партнерства Держінвестпроекту з місцевою владою та бізнесом, - резюмував В.Каськів.

Інформаційний вісник «Енергія розвитку» розповсюджуватиметься серед центральних і місцевих органів виконавчої влади, бізнес-асоціацій, партнерських організацій, компаній та експертного середовища.

версія для друку