українська російська англійська
МОН запрошує відвідати міжнародні наукові конференції
08.04.2013 | 15:05
Прес-служба Міністерства освіти і науки

11-12 квітня 2013 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбудеться VІ Міжнародна наукова конференція молодих вчених «Молодь та олімпійський рух» та Всеукраїнський студентський форум «Студент і спортивна наука».

Науковий захід проводиться під патронатом Міжнародної асоціації університетів фізичної культури і спорту за сприяння Національного олімпійського комітету України, Міністерства освіти і науки України, Української академії наук, Олімпійської академії України на виконання Плану проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів у 2013 році, затвердженого МОН України.

У Конференції планується участь понад 200 молодих вчених, аспірантів, магістрантів, студентів з 24 вищих навчальних закладів та установ, які представлятимуть 14 країн світу, зокрема Україну, Грузію, Республіку Білорусь, Республіку Узбекистан, Республіку Казахстан, Республіку Молдова, Російську Федерацію, Республіку Туркменістан, Республіку Ірак, Федеративну Республіку Німеччина, Ісламську Республіку Іран, Хашимітське Королівство Йорданія, Ліванську Республіку.

Відповідно до програми Конференції, сформованої його організаційним комітетом, захід проводитиметься у формі пленарного засідання, двох майстер-класів та 5 секційних засідань за наступними напрямами:

– сучасні підходи до підготовки спортсменів; олімпійська освіта;

– фізична реабілітація;

– медико-біологічні аспекти фізичної культури і спорту;

– теоретико-методичні основи фізичної культури, фізичного виховання різних груп населення; адаптивна фізична культура;

– теоретико-методичні засади спорту для всіх, фітнесу і рекреації.

Дата, час та місце проведення заходу: 11 квітня 2013 року об 11:00 годині в актовому залі (корпус №1) Національного університету фізичного виховання і спорту України за адресою м. Київ, вул. Фізкультури, 1.

Контакти для довідок: телефони – (044) 289-40-92, 287-54-34; електронна пошта – vkashuba@list.ru

версія для друку