українська російська англійська
Микола Азаров: Україна продовжить виробництво Ан-70
12.04.2013 | 16:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна продовжить виробництво військово-транспортного літака Ан-70 навіть без участі Росії.

Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час міжнародного круглого столу "Міжпартійне співробітництво в рамках СНД".

"Ми домовились про відновлення співробітництва у проекті Ан-70 і почали працювати. Зараз окремі російські посадові особи заявляють про те, що вони самі збираються створювати військово-транспортний літак. Україна в таких умовах буде змушена продовжувати роботи, продовжувати нести витрати, але ми створимо цей літак. Він зараз проходить льотні випробування. Це остання стадія розробки цього літака", - зазначив він.

Микола Азаров наголосив, що Україна зможе довести Ан-70 до серійного виробництва.

Прем'єр нагадав, що Україна і РФ спільно розробляли цей літак з унікальними тактико-технічними характеристиками, подібних яким сьогодні не існує. Він здатен піднімати до 50 тонн вантажу, сідати на скорочені ґрунтові злітно-посадкові смуги тощо.

"Ми спільно розробляли Ан-70. Це чудова машина. Ні американці, ні європейці не змогли створити подібну машину", - наголосив Микола Азаров.

Довідково

Генеральний конструктор "Антонова" Дмитро Ківа заявив, що ДП призупинило випробування Ан-70 у зв'язку з гальмуванням участі в них основного замовника - Міноборони Росії.

 

 

версія для друку