українська російська англійська
У Донецьку урочисто відкрили оновлений спортивний комплекс "Кіровець"
29.04.2013 | 10:44
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

26 квітня у Донецьку відбулося урочисте відкриття оновленого спортивного комплексу "Кіровець". У церемонії відкриття взяли участь Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, міський голова Донецька Олександр Лук'янченко, керівники області, представники Федерації легкої атлетики та Національного олімпійського комітету.

Під час урочистої церемонії Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін зазначив, що відтоді, як Уряд і особисто Прем'єр-міністр України Микола Янович Азаров у 2010 році взяли на себе зобов’язання організації, підготовки та проведення у Донецьку юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики, на стадіоні "Кіровець" та РСК "Олімпійський" розгорнулися масштабні роботи. І всі вони, як заявив Міністр, виконані на найвищому рівні, і щонайголовніше – кожен сектор, кожна бігова доріжка відповідає вимогам Міжнародної федерації.

Також Равіль Сафіуллін подякував усім, хто докладав зусиль до оновлення стадіону, та висловив упевненість, що вже зовсім скоро донецький край отримає нових олімпійських чемпіонів.

"З такою інфраструктурою вже за кілька років донецький край стане головною кузнею майбутніх чемпіонів. Славу Ольги Саладухи, Марії Рємєнь та Єлизавети Бризгіної, які піднімалися на п’єдестал пошани останньої Олімпіади у Лондоні, продовжать нові спортсмени", - зауважив Равіль Сафіуллін.

Також Міністр молоді та спорту України нагадав, що спорткомплекс "Кіровець" – це лише перший стадіон, який як тренувальна база використовуватиметься під час проведення юнацького чемпіонату світу. Вже незабаром, а саме в кінці травня, відбудеться відкриття основного стадіону – РСК "Олімпійський", де, власне, і проходитимуть змагання легкоатлетичного чемпіонату світу.

Реконструкція спорткомплексу розпочалася у ІV кварталі 2011 року. Протягом двох років було зведено шість бігових доріжок, два сектори для стрибків у довжину та висоту, два сектори для стрибків з жердиною, два сектори для штовхання ядра, два сектори для метання диска та молота, доріжки розбігу для метання списа, а також футбольний стадіон з сучасним штучним покриттям і трибунами на 3,5 тис. глядачів. До складу комплексу увійшли тренувальне міні-футбольне поле зі штучним покриттям, нова адміністративно-побутова будівля з роздягальнями, душовими, тренерськими, суддівськими і коментаторськими приміщеннями. Також реконструювали старий адміністративно-побутовий корпус з 25 метровим плавальним басейном, спортивним ігровим залом та іншими приміщеннями. Будівлю обладнали ліфтом і спеціалізованими санвузлами для людей з обмеженими фізичними можливостями. Реконструкція комплексу здійснювалася за рахунок коштів міського та державного бюджетів.

У день відкриття на оновленому комплексі відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат до 1996 року народження.

 За підсумками змагань буде сформована збірна команда для участі у чемпіонаті України, який проходитиме у Донецьку з 25 по 27 травня. Ці змагання стануть першим відбором для участі в юнацькому чемпіонаті світу 2013 року.

версія для друку