У IV Київському міжнародному марафоні взяли участь понад дві тисячі учасників
29.04.2013 | 11:14
КИЇВСЬКА МДА

У IV Київському міжнародному марафоні, що відбувся у столиці 28 квітня, за підтримки Київської міської державної адміністрації, Федерації легкої атлетики Києва, вітчизняних і міжнародних компаній, взяли участь понад дві тисячі атлетів із 40 країн світу.

Маршрут пробігу пролягав центральними вулицями столиці, старт і фініш – на Михайлівській площі. Окрім класичного марафону, відбулися марафон-естафета вуличний забіг та родинний забіг на п’ять кілометрів, а також забіги для дітей на 500 м.

Переможцем у марафоні став Андрій Наумов із Донецька, який подолав дистанцію 42 км 195 м за 2 години 19 хвилин 18 секунд. Другим фінішував також українець Віктор Стародубцев, який поступився переможцеві 6 хвилинами. Третім прибіг найпрудкіший іноземець – представник Кенії, Вінсент Кипчирчир.

Загалом дистанцію подолали 407 спортсменів різного класу. Останній з них фінішував через 5 год. 20 хв. після старту – о 15:20.

Рух автотранспорту на центральних вулицях столиці був перекритий, громадський порядок і безпеку учасників і глядачів марафону забезпечували понад 600 правоохоронців головного управління МВС України у Києві.