українська російська англійська
Микола Азаров вітає прихід в Україну серйозного, соціально відповідального бізнесу
17.05.2013 | 12:35
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вітає прихід в Україну серйозного, соціально відповідального бізнесу. Про це він заявив після урочистого відкриття Центру науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт компанії «Самсунг Електронікс Україна».

«Мені дуже імпонує їх довготермінова політика інвестування в Україну. Відкриття цього Центру свідчить про те, що стратегія компанії полягає не просто у завоюванні ринку, а в розбудові довготермінових відносин з країною», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр відзначив, що йому приємно, що компанія є соціально відповідальною та пообіцяв урядову підтримку таким інвесторам.

«Україна має великий потенціал для  того, аби ваша компанія могла і в подальшому розвиватися у науковому і промисловому планах, і наш Уряд, безумовно, підтримуватиме такі компанії», - зазначив Микола Азаров.

Глава Уряду нагадав, що саме високотехнологічні галузі повинні стати локомотивом для розвитку всієї вітчизняної економіки. Він додав, що саме тому Уряд запровадив стимули для IT-компаній, підприємств авіакосмічної галузі та виробників інноваційної продукції.

«Мені приємно, що в нас відриваються високотехнологічні компанії, які будуть надавати роботу приблизно 2 тис. людей найбільш затребуваної і кваліфікованої професії у галузі IT, комп’ютерної техніки – для України це надзвичайно важливо, бо саме підтримка таких галузей передбачена Стратегією економічного розвитку України», - підсумував Микола Азаров.

 

версія для друку