українська російська англійська
Ігор Прасолов обговорив з представниками бізнесу проблемні питання українсько-білоруського співробітництва
17.05.2013 | 18:29
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

17 травня Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов зустрівся з керівниками українських бізнес-асоціацій і союзів. Ця зустріч була ініційована Першим віце-прем'єр-міністром України Сергієм Арбузовим після недавнього візиту в нашу країну Віце-прем'єр-міністра Республіки Білорусь.

На нараді було визначено спектр проблемних питань, що негативно впливають на реалізацію спільних проектів і розвиток взаємовигідних ділових відносин з білоруською стороною. Це, насамперед, стосується поставок українських кондитерських виробів до Республіки Білорусь, імпорту білоруської молочної продукції, автоперевезень вітчизняними перевізниками по території іноземних держав, розвитку співпраці українських та білоруських підприємств легкої промисловості.

Ігор Прасолов запевнив учасників наради, що Уряд України зробить все можливе для вирішення наболілих питань, оскільки є повне розуміння того, що це послужить подальшому зміцненню взаємовигідного співробітництва. Зокрема, проблеми, які прозвучали в ході наради, стануть предметом обговорення на 22-му засіданні Українсько-білоруської міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

«Уряд України готовий надавати всіляку підтримку і допомогу в вирішенні спірних питань, що виникають, оскільки зв'язки між українськими та білоруськими підприємствами є одним з основних елементів двосторонніх торговельно-економічних відносин між Україною та Республікою Білорусь. Я, як Міністр, в межах своєї компетенції буду застосовувати відповідні заходи щодо їх вирішення не тільки в рамках вищеназваної комісії, а й через співпрацю з Євразійською економічною комісією, Митним союзом і Єдиним економічним простором », - сказав Ігор Прасолов.

версія для друку