українська російська англійська
Микола Азаров перевірив стан підготовки до літнього сезону дитячого табору "Дніпро"
21.05.2013 | 10:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров ознайомився із станом підготовки дитячого оздоровчого комплексу «Дніпро», що на Київщині, до літнього сезону.

«У мене склалося досить позитивне враження. Табір, у принципі, готовий до прийому дітей. Таким чином, згідно зі звітами, до початку літнього періоду, і я у цьому особисто переконався на прикладі цього табору, у нас готові майже 20 тис. дитячих таборів», - сказав Микола Азаров.

Довідково

Дитячий оздоровчий комплекс «Дніпро» розташований у смт Козин Обухівського району Київської області. Він функціонує з 1956 року, займає близько 6 га озелененої території. Оздоровчий період триває з 1 червня по 31 серпня. За кожну зміну табір приймає понад 220 дітей віком від 6 до 16 років.

Кілька років тому через банкрутство власника табір призупинив свою роботу, однак півтора року назад його робота була відновлена. Цього вдалося досягти завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента України, які направлені на соціальний захист дітей та відновлення соціальної інфраструктури. У рамках цієї політики були повернуті дитсадки та об’єкти дитячого оздоровлення.

 

версія для друку