українська російська англійська
Кувейтські інвестори відвідали місце реалізації проекту "InterMedikalEcoCity"
23.05.2013 | 11:14
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

З 14 по 22 травня 2013 року Держінвестпроект провів низку зустрічей із представниками Кувейтського фонду арабського економічного розвитку з метою залучення коштів КФАЕРу у проект «InterMedikalEcoCity», який є складовою національного проекту «Місто майбутнього». Автором ідеї цього проекту є відомий фахівець доктор медичних наук, герой України Володимир Козявкін.

Під час зустрічей представники КФАЕРу ознайомилися зі станом реалізації проекту «InterMedikalEcoCity» та обговорили концептуальні рішення із розробником ТЕО національного проекту – компанією ПАТ «ЕСОММ Со». Кувейтська делегація також відвідала містечко на Арабатській стрілці (Херсонська область), в якому реалізовуватиметься проект.

Партнерство у національному проекті всесвітньо відомого Кувейтського фонду, який успішно діє на міжнародному ринку вже понад 50 років, стало можливим у результаті знайомства фонду із Держінвестпроектом ще кілька років тому.

Нагадаємо, що 14 листопада 2011 року, проект «InterMedikalEcoCity» було презентовано у Кувейті в рамках роуд-шоу національних проектів. Головна концепція проекту передбачає створення на території Арабатської стрілки єдиного в Європі сучасного комплексу: медичного реабілітаційного центру, лікарні, навчального закладу, що передбачає створення 6500 робочих місць, а також залучення приватних інвесторів на проектування та  будівництво найбільшого в Україні центру розваг та відпочинку.

Довідково

Кувейтський фонд економічного розвитку заснований у грудні 1962 року, займається забезпеченням і контролем фінансової та технічної допомоги країнам, що розвиваються.

Кувейтський фонд, як державна установа, має незалежний юридичний статус. За своїм призначенням він є агентом Уряду Кувейту з надання технічної та фінансової допомоги країнам, що розвиваються. Його фінансова діяльність поширюється практично на всі галузі соціально-економічного життя. З 1974 року КФАЕР розширив свою діяльність й розпочав фінансувати проекти країн Азії, Африки та Латинської Америки.  Нині фонд здійснює свою діяльність більше, ніж в 100 країнах світу.

версія для друку