українська російська англійська
Микола Азаров зустрівся з журналістами-учасниками акції в Уряді
23.05.2013 | 14:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров зустрівся з журналістами, які у середу влаштували акцію на засіданні Кабміну.

За результатами зустрічі Глава Уряду пообіцяв, що учасникам акції не скасовуватимуть акредитацію.

«У нас з Вами до вчорашнього інциденту були абсолютно нормальні ділові відносини. Я поважаю роботу журналістів, і прошу поважати роботу конституційного Уряду України. Прошу на майбутнє, щоб у нас такі самі нормальні стосунки зберігалися. Я готовий Вас бачити на засіданнях Кабінету Міністрів. І я сподіваюся, що цей інцидент не повториться», – сказав Микола Азаров.

При цьому він зазначив, що журналісти мають численні можливості для звернення до Глави Уряду: безпосередньо, з допомогою прес-служби, шляхом інформаційного запиту, звернення на сторінку Прем’єра на Facebook, під час брифінгів, прес-конференцій тощо.

Микола Азаров водночас наголосив, що нікому не дозволить зривати засідання Уряду.

Водночас він зазначив, що Уряд має намір вжити низку заходів для того, аби гарантувати журналістам безпечне виконання своїх професійних обов’язків, зокрема під час масових акцій.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд зацікавлений у об’єктивному і достовірному розслідуванні факту побиття журналістів під час політичних акцій 18 травня.

«Ми зацікавлені у максимально об’єктивному і достовірному розслідуванні. Таке доручення було дано, одразу після інциденту, всім правоохоронним органам. Провокатори повинні понести відповідальність, але все має відбуватись в рамках закону», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку