українська російська англійська
Врегульовано питання оновлення ради Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування
24.05.2013 | 11:00
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Урядом врегульовано питання  щодо оновлення складу ради Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Відповідну постанову, розроблену Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 22 травня 2013 року.

Метою документа є приведення посадового складу ради Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у відповідність з Указом Президента України від 24.12. 2012 № 731/2012 «Деякі питання забезпечення виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень», що сприятиме впорядкуванню процедури проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Прийняття постанови  дозволить впорядкувати процедуру проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, створить належні умови для визначення та реалізації проектів-переможців, спрямованих на вирішення проблемних питань місцевого самоврядування.

 

версія для друку