українська російська англійська
Геннадій Темник: І чергу перинатального центру в Івано-Франківську планується ввести в експлуатацію в цьому році
24.05.2013 | 13:56
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Наприкінці 2013 року у Івано-Франківську планують ввести в експлуатацію І чергу перинатального центру, а саме - поліклініку на 200 відвідувань за зміну. Обєкт включений до  переліку пріоритетних проектів розвитку в регіонах у 2013 році, який затвердив Кабінет Міністрів України. Про це сказав Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України Геннадій Темник. Очільник Мінрегіону проінспектував сьогодні обєкт в ході робочої поїздки до Івано-Франківської області.

Будівництво сучасного перинатального центру в Івано-Франківську ведеться за дорученням Президента України Віктора Януковича в рамках національного проекту «Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства».

«Будівельна готовність першої черги перинатального центру складає близько 50%. Ввести її в експлуатацію плануємо ще в цьому році, десь наприкінці. Кошти виділені. У 2014 році передбачається завершити виконання будівельно-монтажних робіт та ввести в експлуатацію ІІ чергу регіонального перинатального центру на 150 ліжок», - сказав Геннадій Темник.

Нагадаємо, в рамках національного проекту «Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства» планується до 2015 року відкрити високотехнологічні перинатальні центри у всіх регіонах України. На сьогодні в Україні відкрили вже 10 таких центрів.

версія для друку