українська російська англійська
Керівники ветеринарних служб у Парижі діляться досвідом боротьби з хворобами тварин на глобальному рівні
27.05.2013 | 10:57
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби

Голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України  Володимир Горжеєв перебуває на 81-й Генеральній сесії Всесвітньої  організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) , що відкрилася  у Парижі.

Під час пленарних засідань буде розглянуто можливість прийняття нових міжнародних стандартів, які можна застосовувати щодо попередження та контролю хвороб тварин, їх благополуччя та міжнародної торгівлі тваринами та продуктами їх походження.

У Голови Держветфітослужби України  В.Горжеєва  заплановано  ряд зустрічей. Так, сьогодні відбулася зустріч із начальником відділу Генерального директорату з охорони здоров’я та захисту прав споживачів (DG SANCO) Лоренцо Терзі  щодо  перешкод  у торгівлі та перспектив експорту продукції тваринного походження з України на ринок ЄС. 

 З Головним ветеринарним інспектором Франції Жаном Люком Анго  Володимр Горжеєв обговорюватиме питання погодження ветеринарних сертифікатів на експорт з Франції до України  тварин та  тваринної продукції. Під час зустрічі з Головним ветеринарним інспектором Данії Пером Хенріксеном йтиметься  про  експорт з Данії в Україну яловичини.

МЕБ є міжурядовою організацією, відповідальною за поліпшення здоров'я тварин у всьому світі. МЕБ визнане Всесвітньою торговою організацією (СОТ). У 2011 році до складу МЕБ входили 178 територій і країн-членів. МЕБ підтримує постійні відносини з 36 іншими міжнародними та регіональними організаціями і має регіональні і субрегіональні відділення на всіх континентах.

Україна з 1994 року входить до Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) і, як постійний член, бере активну участь у всіх заходах із забезпечення епізоотичного благополуччя.

 Під час 79-ої Генеральної сесії Всесвітньої асамблеї делегатів МЕБ у травні 2011 р. Голову Держветфітослужби України Бісюка І.Ю. обрано першим віце-президентом Регіональної Комісії Міжнародного епізоотичного бюро (МЕБ) по Європі.

 

 

версія для друку