українська російська англійська
Аеропорт "Бориспіль" підтвердив сертифікат відповідності надання послуг пасажирського обслуговування
27.05.2013 | 17:37
Прес-служба Міністерства інфраструктури

З 2012 року аеропорт «Бориспіль» є оператором, що надає повний комплекс хендлінгових послуг для авіакомпаній, включаючи обслуговування пасажирів, наземне обслуговування повітряних суден, вантажний хендлінг. Торік аеропорт «Бориспіль» отримав сертифікат відповідності Державної авіаційної служби України на забезпечення послуг з обслуговування пасажирів і багажу – терміном на один рік. Цього року головний аеропорт країни підтвердив цей сертифікат, який наразі подовжено до 2016 року. Підтвердження сертифікату відповідності свідчить про високий рівень надання хендлінгових послуг та їх відповідність міжнародним стандартам.

Першою авіакомпанією, яка уклала з аеропортом договір про надання послуг пасажирського обслуговування, стала компанії SomonAir. Протягом минулого року на обслуговування до аеропорту перейшли такі авіаперевізники, як AUSTRIAN AIRLINES, Lufthansa, AIR ARABIA, NORWEGIAN AIR, YAMAL AIRLINES, SCAT, FLY GEORGIA.

З 1 лютого пасажирський хендлінг аеропорту використовує авіакомпанія  Дніпроавіа, з 15 квітня – авіакомпанія UtAir Україна. Для забезпечення роботи нового напряму в аеропорту було створено відділ пасажирського хендлінгу, основна мета роботи якого — підвищення якості обслуговування пасажирів, створення максимально комфортних умов їх перебування на території аеропорту, оперативне вирішення питань, що виникають при реєстрації, оформленні багажу, при посадці у літак і прибутті в аеропорт. Минулого року аеропорт розпочав надавати послугу із продажу авіаперевезень.

За результатами року агенти групи реєстрації аеропорту отримали офіційну подяку за обслуговування від провідних європейських авіакомпаній -  Lufthansa  та AustrianAirlines.

Довідково

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є найбільшим аеропортом України. На сьогодні «Бориспіль» є лідером на авіаційному ринку країни, забезпечуючи 65% пасажирських авіаперевезень України. З аеропорту «Бориспіль» понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення на понад 100 маршрутах по всьому світові.

Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом року — у тому числі в умовах обмеженої видимості та при складних погодних умовах.

Аеропорт «Бориспіль» є базовим для авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України».

 

версія для друку