українська російська англійська
Леонід Кожара взяв участь у засіданні Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту
28.05.2013 | 10:06
Прес-служба Міністерства закордонних справ

27 травня ц.р. в Брюсселі Міністр закордонних справ України Леонід Кожара взяв участь у засіданні Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту.

У своєму виступі перед депутатами Європейського Парламенту Л.Кожара поінформував про прогрес України у реалізації системних реформ у контексті підготовки до підписання Угоди про асоціацію на Саміті Східного партнерства у Вільнюсі.

Л.Кожара відзначив, що протягом трьох місяців після 16-го Саміту Україна-ЄС, українською владою було вжито конкретних заходів з метою реформування системи правосуддя, вдосконалення виборчого законодавства, а також здійснення інших реформ, передбачених Порядком денним асоціації Україна-ЄС. Міністр також поінформував присутніх про заходи, спрямовані на реформування системи управління державними фінансами та покращення бізнес-клімату.

Окрему увагу на засіданні було також приділено питанням візової лібералізації.

Депутати Європейського Парламенту, у свою чергу, запевнили українську сторону у підтримці євроінтеграційних прагнень нашої держави та налаштованості на підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у Вільнюсі. Водночас було підкреслено, що остаточне рішення про підписання прийматиметься на основі оцінки досягнутого Україною відчутного прогресу у виконанні Висновків Ради ЄС у закордонних справах від 10 грудня 2012 року та рішень лютневого Саміту Україна-ЄС.

 

версія для друку