українська російська англійська
Міністр закордонних справ Л. Кожара зустрівся з представниками фінляндських ділових кіл
28.05.2013 | 14:44
Прес-служба Міністерства закордонних справ

28 травня ц.р. у рамках офіційного візиту у Фінляндську Республіку Міністр закордонних справ України, Діючий голова ОБСЄ Леонід Кожара зустрівся з представниками фінляндських ділових кіл на чолі з Генеральним директором Центрального союзу ділового життя Юрі Гакамієсом.

У зустрічі взяли участь керівники понад 20 провідних компаній, які успішно працюють на українському ринку, у тому числі Konecranes, UPM, Orion Pharma, Metso, KONE Lifts, Cargotec.

Міністр Л.О.Кожара проінформував про хід структурних реформ, спрямованих на закріплення в Україні сприятливого інвестиційного і ділового клімату. Було наголошено на незворотності обраного Україною стратегічного курсу на європейську інтеграцію. У цьому контексті Міністр зазначив, що забезпечення підписання між Україною і ЄС у листопаді ц.р. Угоди про асоціацію, яка передбачає створення зони вільної торгівлі (ЗВТ), є спільним завданням для України і для наших партнерів з країн-членів ЄС.

У свою чергу представники фінляндського бізнесу висловили беззастережну підтримку укладенню Угоди і створенню ЗВТ, наголосивши на безпрецедентності відповідних домовленостей між Україною і ЄС.

У рамках відкритої дискусії було обговорено актуальні питання ведення бізнесу в Україні, зокрема у контексті податкової, митної, судової реформ.

За результатами обговорення фінляндська сторона відзначила послідовність дій українського керівництва у розв’язанні проблемних питань іноземних інвесторів. Було також висловлено задоволення зусиллями урядів обох країн, спрямованими на поглиблення відносин між Україною і Фінляндією у торговельно-економічній та інвестиційній сферах.

Підсумовуючи дискусію, Л.О.Кожара наголосив на відкритості Української влади до конструктивного діалогу з діловими колами.

 

версія для друку