українська російська англійська
Міністр інфраструктури відкрив цьогорічну Міжнародну виставку-конференцію "Інтер-транспорт"
29.05.2013 | 15:10
Прес-служба Міністерства інфраструктури

29 травня, в Одесі Міністр інфраструктури Володимир Козак відкрив 12-ту міжнародну виставку-конференцію "Інтер-транспорт" та виставковий стенд Міністерства інфраструктури України. 

«Цього року виповнюється 21 рік як організовано ОЧЕС. А виставці «Інтер-транспорт» – 12 років. Сьогодні ця виставка – один з найбільших майданчиків Причорномор’я, де можуть продемонструвати свої досягнення, зробити пропозиції та організувати співпрацю велика кількість підприємств. У виставці беруть участь 165 підприємств з 27 країн світу.  І не лише 12 країн-учасниць ОЧЕС, але й інші  виявляють активний інтерес до нашої організації», - сказав Володимир Козак.

За 12 років існування ця виставка, яка проходить під девізом "Діалог, Довіра, Дія", підтвердила свою ефективність як платформи для напрацювання інноваційних підходів до співпраці у розвитку транспортної сфери між державними, приватними та іноземними суб'єктами господарської діяльності.

Зокрема у виставці-конференції "Інтер-транпорт" 2013 року представлені учасники у сферах транспортної інфраструктури; портів та портового господарства; обладнання та підйомно-транспортних засобів; будівництва, реконструкції, проектування морських та портових гідротехнічних споруд; обладнання та матеріалів; транспорту та транспортних засобів; мультимодальних перевезень та логістики; складських комплексів; транспортно-логістичної інфраструктури зернового ринку "Агро-ЛОГІСТИКА"; безпеки та охорони тощо.

На експозиції представляють свою діяльність провідні порти чорноморського регіону, залізниці, експедиторські компанії, виробники обладнання та техніки для портового та складського господарства, лідери у галузі гідротехнічного будівництва, учбові заклади.

«Цей захід має величезне значення для всіх країн Чорноморського регіону. Ми братимемо участь у всьому транспортному тижні. А сьогодні ми ще й проведемо зустріч міністрів транспорту країн-учасниць ОЧЕС. Я переконаний, що ці зустрічі  дадуть новий імпульс для  розвитку та процвітання усіх жителів Причорномор’я», - зазначив Генеральний секретар ОЧЕС Віктор Цвіркун.

Ключовими питаннями конференції стануть загальносвітовий розвиток транспортної політики, тенденції розвитку транспортної системи Чорноморського та Каспійського регіонів, а також взаємодія залізничного, морського і автомобільного транспорту та паромних перевезень.

Таким чином, цей захід надасть учасникам можливість бути у курсі глобальних змін у транспортній сфері, знайти нові концептуальні підходи для прийняття ефективних управлінських рішень, а також дозволить встановити прямі контакти між постачальниками та споживачами кінцевих продуктів (товарів, послуг).

Міністр інфраструктури України та Генеральний секретар ОЧЕС побажали учасникам виставки плідної роботи та хороших результатів.

 

 

 

версія для друку