українська російська англійська
Володимир Козак: Підвищення рівня національних економік та покращення умов життя громадян - спільні завдання країн - учасниць ОЧЕС
29.05.2013 | 18:54
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

Головне завдання країн-учасниць ОЧЕС - реалізовувати інвестиційні проекти, які сприятимуть підвищенню рівня національних економік та покращуватимуть умови життя громадян. На цьому під час брифінгу за підсумками зустрічі міністрів транспорту країн-учасниць ОЧЕС в Одесі наголосив Міністр інфраструктури Володимир Козак.

За його словами, у рамках заходу учасники обговорили розвиток логістичних схем, мультимодальних перевезень, туристичних напрямків. "Є порозуміння по цих питаннях. Відтак в рамках зустрічі створено декілька робочих груп для відпрацювання конкретних пропозицій та розробки відповідних документів для втілення їх у життя", - сказав Міністр. За словами Володимира Козака, мультимодальні перевезення - це майбутнє для розвитку країн - учасниць ОЧЕС.

Крім того, як зазначив Володимир Козак, було обговорено реформу українських морських торговельних портів. "Україна йде тим же шляхом реформування, що й країни Європи та СНД. Ми поговорили про подальші кроки щодо розвитку наших портів. Таким чином подано сигнал інвесторам: в Україні створюються прозорі умови для інвестування", - сказав Володимир Козак.

 

 

версія для друку