українська російська англійська
Працівники Міндоходів виявили 9 млн. підроблених акцизних марок
31.05.2013 | 17:10
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

У рамках операції „Держкордон-2013” підрозділами внутрішньої безпеки спільно з інспекторами Південної митниці Міндоходів під час митного огляду вантажного автомобіля виявили у його причепі  49 картонних коробів, вщент заповнених акцизними марками. Як з’ясувалося, у 27 коробах були майже 6 млн. шт. марок акцизного податку України, а от в інших – 3 млн. марок невстановленого зразка.

Водій вантажівки пояснив, що за вказівкою власника автомобіля мав доставити вантаж до Харкова, а от що перевозив – не знав, оскільки отримав авто вже  з апломбованим причепом на поромній переправі у м.Іллічівськ. Від забороненого вантажу, як не дивно, відмовився і власник вантажівки. За його словами, вантаж для транспортування йому знайшов знайомий, який і завантажив авто в одному з турецьких міст та направив поромом до України.

Провина кожного учасника цієї афери та ім’я власника, до якого прямував незаконний вантаж, вже з’ясовуватимуться під час слідчих дій. За вказаним фактом в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстроване кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення за ч.1 ст. 199 КК України. Матеріали кримінального правопорушення прокуратурою Одеської області передано до органів внутрішніх справ.

версія для друку