українська російська англійська
У центрі Сімферополя відкрили сквер Республіки
01.06.2013 | 14:01
Рада міністрів АРК

1 червня в центрі Сімферополя, на місці колишнього готелю «Асторія», відкрили сквер Республіки.

З ініціативою створити сквер Республіки раніше виступив Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов: «Тут стояла напівзруйнована стіна готелю «Асторія», символ розрухи і безгосподарності. Ми її прибрали і разом з сімферопольцями прийшли до висновку про те, що тут має бути сквер, в якому мешканці та гості Сімферополя могли б відпочивати. Ми обіцяли до дня міста подарунок, і ми його зробили».

Анатолій Могильов привітав жителів Сімферополя з днем міста і відкриттям скверу. «Це знакова подія для міста. Напис на фонтані - «Процвітання в єдності». Це девіз Криму, єдність - це запорука розвитку півострова», - звернувся глава кримського уряду до присутніх.

При цьому Голова Ради міністрів Криму підкреслив, що на відкритті скверу благоустрій Сімферополя не закінчується: «Ми повинні створювати якомога більше скверів, зелених зон та місць для відпочинку сімферопольців. Я думаю, до двісті тридцятої річниці кримської столиці ми відкриємо ще кілька знакових об'єктів».

У сквері встановлено бювет з питною водою, великий дитячий майданчик, встановлені лави, висаджені дерева, кущі й квіти. Центральний об'єкт скверу - фонтан у вигляді обертового земної кулі і Кримського півострова.

У відкритті скверу також взяли участь Голова Верховної Ради Криму Володимир Константинов, Постійний Представник Президента України в АРК Віктор Плакіда, міський голова Сімферополя Віктор Агєєв, представники уряду та парламенту Криму, жителі та гості кримської столиці.

 

версія для друку