українська російська англійська
На Дніпровській ГЕС проведено антитерористичні навчання
03.06.2013 | 15:54
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

30 травня 2013 року на виконання “Плану - графіку проведення командно-штабних і тактико-спеціальних навчань з антитерористичної тематики на 2013 рік”, який затверджено керівником Антитерористичного центру при Службі безпеки України та погоджено Президентом України, на Дніпровській ГЕС проведено навчання з антитерористичної тематики.

Під час навчання керівництво і персонал філії разом із співробітниками Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Запорізькій області, за участю представників органів місцевої державної влади, керівників силових структур Запорізької області здійснили перевірку наявності та готовності взаємодіючих сил та засобів до виконання завдань із захисту від терористичних дій важливого економічного об’єкта регіону, яким є Дніпровська ГЕС.

Створеним оперативним антитерористичним штабом відпрацьовувався алгоритм дій та порядок взаємодії під час проведення умовної антитерористичної операції на території об’єкта. Перевірено питання оповіщення, дій персоналу підрозділу відомчої воєнізованої охорони, стан готовності до виконання управлінських функцій керівництвом об’єкта з організації взаємодії з регіональними та місцевими силами і засобами, на яких покладено питання боротьби з тероризмом та захист Дніпровської ГЕС.

На завершення навчання було проведено аналіз проведеної роботи та підбито підсумки. Керівництвом Антитерористичного центру при управлінні СБУ в Запорізькій області відзначено високий професійний рівень дій працівників відомчої воєнізованої охорони в екстремальних умовах. Після  завершення навчань також обговорено заходи щодо шляхів підвищення готовності сил та засобів, які залучаються до забезпечення безпеки та прикриття в особливих умовах філії “Дніпровська ГЕС”.

ПАТ “Укргідроенерго” постійно приділяє особливу увагу напрямку  забезпечення надійної охорони та безпеки життєдіяльності об’єктів. У філіях вживаються заходи із запобігання та недопущення вчинення терористичних дій, удосконалення питань протидії актам тероризму, організації захисту і охорони ГЕС та ГАЕС.

 

версія для друку