українська російська англійська
4 червня військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту отримають ключі від нових квартир
03.06.2013 | 15:50
Прес-служба Міністерства інфраструктури

4 червня о 10:40 на території 8 навчального Чернігівського центру Держспецтрансслужби (м. Чернігів, вул. Щорса, 18) військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури отримають ключі від нових квартир. До участі у церемонії відкриття будинку запрошені представники Уряду, Міністерства інфраструктури України, Адміністрації Державної спеціальної служби, органів місцевої влади, духовенство, військовослужбовці та громадськість міста.

Особливість нового житла у тому, що військові реконструювали стару казарму під сучасний європейського типу будинок власними руками. Кожен цвях, цеглину чи плиту перекриття військовослужбовці ретельно перевіряли. Матеріали для робіт використовувалися лише якісні та за доступними цінами. Поруч із будинком побудовано майданчик для дітей та висаджені зелені насадження.

Державна спеціальна служба транспорту будує соціальне житло для своїх офіцерів та працівників, щоб ті мали додатковий стимул служити у військах.

Активне будівництво житла у Держспецтрансслужбі Міністерства інфраструктури почалося з 2006 року. Будинки, гуртожитки, казарми будувалися «з нуля» або ж реконструювалися у Дніпропетровську, Конотопі, Чернігові, Харкові, Ужгороді,Чопі, Червонограді та Києві. Загалом за 6 років у Державній спеціальній службі транспорту в експлуатацію здано 16 житлових об’єктів.

До уваги представників ЗМІ!

Акредитація обов’язкова до 17:00 3 червня за тел.: 095-684-02-86, 093-001-98-94.

версія для друку