українська російська англійська
Україна візьме участь у Програмі підтримки молодіжної політики регіону Східного Партнерства
07.06.2013 | 18:43
Прес-служба Міністерства освіти і науки

7 червня 2013 року відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки Євгена Суліми з керівником проекту Програми підтримки молодіжної політики регіону Східного Партнерства Хансом-Юргеном Метом.

Під час зустрічі пан Ханс-Юрген Мет розповів, що проект створений у січні цього року і функціонуватиме до грудня 2015 року, фінансується Європейським Союзом і реалізовується у шести країнах Східного Партнерства: Республіка Вірменія, Республіка Азербайджан, Республіка Білорусь, Грузія, Республіка Молдова та Україна.

Метою проекту є сприяння розробці та розвитку багатосторонньої бази для національної молодіжної політики в країнах Східного Партнерства, а також нарощування потенціалу для ефективного використання наданої ресурсної підтримки, включення молодіжних питань у процес формування і реалізації всіх напрямів державної політики зазначених країн.

Євген Суліма висловив згоду на підтримку цього проекту. Також сторони домовилися налагодити співробітництво в галузі молодіжної політики шляхом залучення активістів студентського самоврядування.

Пан Ханс-Юрген Мет запросив представників Міністерства освіти і науки України взяти участь у конференції з нагоди відкриття проекту Програми підтримки молодіжної політики регіону Східного Партнерства.

версія для друку