українська російська англійська
Відкрито літню тренінгову школу для осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"
10.06.2013 | 17:30
Прес-служба Національного агентства України з питань державної служби

10 червня розпочалось навчання у літній тренінговій школі «Лідерство в управлінській діяльності» для осіб, зарахованих у 2012 році до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».

Захід відкрив Голова Нацдержслужби України В’ячеслав Толкованов, який у своєму вступному слові зазначив, що формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» - когорти керівників нового типу, відданих справі і своїй державі, наділених лідерськими якостями, ініціативних, цілеспрямованих, готових брати на себе відповідальність, висувати та втілювати в життя найсміливіші задуми - сприятиме реалізації комплексних реформ в державі, розпочатих Президентом України В.Ф. Януковичем.

Навчання відбуватиметься 10-14 червня 2013 року на базі Управління підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відповідно до переліку заходів на 2013 рік із професійного розвитку осіб, розробленого та затвердженого Нацдержслужбою України на виконання розпорядження Президента України «Про затвердження списку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» від 29 грудня 2012 року №245/2012-рп (наказ №5 від 14 січня 2013 року).

Тематика занять включає питання щодо нового законодавства з питань державної служби; основних положень Державної цільової програми розвитку державної служби до 2016 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2013 року за № 350; сучасної концепції лідерства в державному управлінні. Особливу увагу буде приділено особистому розвитку лідера та психологічним механізмам ефективного управлінського впливу, мистецтву ведення переговорів, ефективним публічним виступам та спілкуванню зі ЗМІ.

Під час літньої тренінгової школи передбачено проведення 2 круглих столів на теми: «Сучасні підходи до управління людськими ресурсами» та «Формування управлінських команд».

Членами Президентського кадрового резерву буде презентовано особистий план розвитку для подальшого планування кар’єри у пріоритетних сферах державного управління.

Довідково

Професійний розвиток осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву, забезпечується відповідно до Указу Президента України від 5 квітня 2012 року № 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» з метою підвищення рівня професійної компетентності та удосконалення професійних, особистих якостей та потенційних можливостей кожного учасника для подальшого планування кар’єри у пріоритетних сферах державного управління.

Перелік заходів на 2013 рік з професійного розвитку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», включає навчальну сесію, дистанційне та самостійне навчання, літню тренінгові школу, стажування в центральних органах виконавчої влади та за кордоном, участь у міжнародних конференціях з питань реалізації комплексних реформ у державі.

 

 

 

версія для друку