українська російська англійська
К.Грищенко: Україна повинна гідно відзначити 200-літній ювілей від дня народження Т.Г.Шевченка
11.06.2013 | 11:57
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

10 червня ц.р. Віце-прем’єр Костянтин Грищенко провів нараду, присвячену підготовці до відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка.

У заході взяли участь представники Міністерства культури, Міністерства освіти і науки, Національної академії наук, Держкомтелерадіо, КМДА, Мінфіну, МЗС, Міністерства юстиції та Мінекономрозвитку.

На початку зустрічі Костянтин Грищенко підкреслив важливість ювілейної події, зазначивши, що «відзначення річниці з дня народження національного генія слугує не лише фактором єднання українського народу, а й стимулом до популяризації нашої самобутньої культури у світі».

Під час наради обговорювався стан виконання плану заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, проведення міжнародних заходів, спорудження пам’ятника Великому Кобзарю у м. Астана (Республіка Казахстан) тощо.

«Ювілей Кобзаря – непересічна подія в культурному житті нашого народу, важливий фактор виховання підростаючого покоління, пам'ять про славетні постаті, що зводили фундамент нашої державності. Звідси – відповідальність за якісне виконання запланованих Урядом заходів, адже всі вони спрямовані на те, щоб гідно вшанувати річницю Великого Кобзаря»,– наголосив Костянтин Грищенко.

 

версія для друку