українська російська англійська
Понад 20 тисяч мешканців Херсонщини залучені до волонтерського руху із надання допомоги населенню
12.06.2013 | 10:40
Херсонська ОДА

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо підтримки людей, які опинились в складних життєвих обставинах, у Херсонській області розвивається та підтримується волонтерський рух, який з  кожним роком поширюється серед населення.

Так, в усіх районах та містах Херсонської області нараховується 1500 волонтерських структур (центрів, осередків, комісій), у тому числі первинних територіальних – 934, в трудових колективах – 537, районних (сільських) – 20. Всього волонтерів, які опікуються малозахищеними верствами населення - 20418 осіб, з них дітей - волонтерів – 3104. 

Під час відвідувань волонтерами надається медико-соціальна,  юридична та інформаційної допомога дитям-сиротам, інвалідам, одиноким малозабезпеченим громадянам, людям похилого віку. 

Найвищою нагородою для справжніх волонтерів завжди була і буде людська шана і подяка. Для відзначення кращих представників волонтерської діяльності, заохочення, сприяння розвитку волонтерського руху в області проводиться конкурс «Кращий волонтер року», за результатами якого щорічно, починаючи з 2008 року, нагороджуються кращі волонтери.

Цього року переможцями у вищезазначеному конкурсі за 6 номінаціями стали волонтери з Великоолександрівського, Високопільського, Горностаївського, Каланчацького, Нижньосірогозького, Скадовського, Цюрупинського районів області та м. Херсона. 

Нагадаємо, що 11 червня 2013 року заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації, голова організаційного комітету обласного конкурсу «Кращий  волонтер  року» Ганна Пономаренко вручила переможцям дипломи та грошові винагороди, а також у вітальному  слові  зазначила, що почуття  поваги  заслуговують волонтери, люди щирої душі, чия напружена праця, самовіддане служіння ближньому, доброта, чуйність допомагають людям долати життєві труднощі, несуть величезний позитивний потенціал, заряд добра і милосердя.

 

версія для друку