українська російська англійська
О. Вілкул: Місцева влада має врахувати досвід минулої зими і працювати на випередження у разі надзвичайних ситуацій
12.06.2013 | 16:46
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Місцева влада має врахувати досвід минулої зими і працювати на випередження у разі надзвичайних ситуацій. Техніка повинна виходити на прибирання з самого початку випадання опадів. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на брифінгу щодо підготовки до нового опалювального сезону.

«Особлива увага приділяється відпрацюванню процедур взаємодії житлово-комунальних служб, Державної служби надзвичайних ситуацій, Гідрометцентру та органів правопорядку», - сказав Олександр Вілкул.

Цього року буде підготовлено 6,5 тис. одиниць снігоприбиральної техніки - вже підготовлено більше 1 тис. одиниць техніки. Буде закуплено 5,5 млн. тонн посипальних матеріалів і реагентів. Також Олександр Вілкул поставив завдання перед керівниками регіонів розробити необхідний резерв паливно-мастильних матеріалів.

Віце-прем’єр-міністр дав доручення керівникам регіонів у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з природними катаклізмами, особисто – через ЗМІ – інформувати населення щодо стихії та про вжиті заходи з ліквідації. Крім того, треба створити систему із залучення волонтерів до ліквідації стихії.

Під час підготовки до зими в містах буде закуплено шанцевий інструмент, зокрема лопати та кірки.

«Суспільство готове допомагати владі у захисті своїх населених пунктів від природного лиха», - сказав він.

 

версія для друку