українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив надати необхідну допомогу українським дітям, які отримали опіки в Болгарії
18.06.2013 | 17:34
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив невідкладно забезпечити надання необхідної допомоги українським дітям, які отримали опіки під час проведення Міжнародного фольклорного фестивалю «Сонце, радість і краса» у м. Несебр, Республіка Болгарія.

Цим питанням Глава Уряду зобов’язав зайнятися Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка, Міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову, Міністра закордонних справ Леоніда Кожару і Міністра фінансів Юрія Колобова відповідно до їх компетенції.

Нагадаємо, 17 червня у лікарню болгарського міста Бургас було доставлено 22 дитини з України з опіками ступні. Діти представляють танцювальний колектив «Ювента» і перебувають в Болгарії з метою участі у Міжнародному фестивалі юних талантів. Особливість їх виступу полягає у тому, що дівчата танцюють босоніж. Травми вони отримали через сильний нагрів сцени.

Слід зазначити, що Консульство України уже звернулося до організаторів фестивалю у м.Несебр, Міністерства охорони здоров’я Республіки Болгарія та Агентства з питань туризму Республіки Болгарія з проханням надати інформацію щодо причин ситуації з нагрівом сцени та відсутністю контролю з боку організаторів.

 

версія для друку