українська російська англійська
Держкомтелерадіо виконує Закон України "Про доступ до публічної інформації"
18.06.2013 | 18:47
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Держкомтелерадіо України виконує завдання, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації»: розглядає запити на публічну інформацію, розпорядником якої є відомство, та надає її громадянам. Крім того, Комітет розглядає скарги громадян про порушення вимог Закону посадовими особами центральних та місцевих органів виконавчої влади.

За період з 1 січня по 15 червня 2013 року до Держкомтелерадіо надійшло 39 запитів на інформацію, яка була створена або отримана Держкомтелерадіо України в процесі виконання своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством.

Із них отримано поштою – 13, електронною поштою – 26. Серед запитувачів – 2 юридичні особи, 3 представники ЗМІ, 33 громадянина.

На всі інформаційні запити протягом 5 робочих днів надано відповіді, як це передбачено законодавством.

Також з 1 січня 2013 року по 15 червня 2013 року до Держкомтелерадіо України звернулося 23 запитувачі, яким надано роз’яснення окремих положень Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Крім того, з 1 січня по 15 червня 2013 року за дорученнями Кабінету Міністрів України розглянуто 39 скарг від громадян про порушення, на їх думку, вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» посадовими особами центральних та місцевих органів виконавчої влади. Аналіз свідчить, що насамперед скаржаться на відмову в задоволенні запиту на інформацію, ненадання відповіді на запит на інформацію, необґрунтоване віднесення інформації до відомостей з обмеженим доступом.

 

 

 

версія для друку