українська російська англійська
Микола Азаров доручив готуватися до бізнес-конференції "Україна і Партнери" 2014 року
19.06.2013 | 10:56
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 19 червня 2013 року доручив членам Уряду відповідно до компетенції підготувати пропозиції щодо формування Організаційного комітету з підготовки бізнес-конференції «Україна і Партнери» 2014 року.

«Доручаю  всім членам Уряду в своїй компетенції підготувати пропозиції щодо формування Організаційного комітету з підготовки Конференції 2014 року, її концепції, порядку денного та кола учасників», - сказав Микола Азаров, додавши: «Я прошу міністрів, керівників центральних органів виконавчої влади продовжити діловий діалог, не втрачати встановлений зв’язок з партнерами, зробити все необхідне, щоб ми змогли скористатися тими можливостями, які створили». 

Прем’єр-міністр відзначив, що в нинішніх умовах посткризової перебудови глобальної економіки наша країна має унікальний шанс розкрити свій потенціал (ресурсний, людський, транзитний), реалізувати амбітні інвестиційні проекти, вийти на сучасні інноваційні та технологічні стандарти: «Все це відповідає завданням модернізації економіки, які поставив перед нами Глава держави».

Він нагадав, що 13-14 червня у Києві відбулася Перша міжнародна бізнес-конференція «Україна і Партнери», ініційована та організована Кабінетом Міністрів України. «Потреба у проведенні цього форуму стала відповіддю на зростання інтересу з боку інвесторів до нашої країни. В цих умовах  необхідний прямий діалог між владою та бізнесом, активізація державно-приватного партнерства в інтересах економічного розвитку України, створення робочих місць», - зазначив Глава Уряду.

Прем’єр-міністр також поінформував, що на конференцію прибули більше 3,5 тисяч бізнесменів і підприємців, які представляли понад 1,5 тисячі компаній, фірм і корпорацій з 62-х країн світу. Роботу конференції висвітлювали більше 400  журналістів, з них більше 100 – іноземних.

У рамках конференції проведено 16 панельних дискусій та круглих столів з найбільш актуальних проблем розвитку економіки України.

«Це перший настільки масштабний діловий форум за всі роки незалежності України», - підкреслив Микола Азаров.

 

версія для друку