українська російська англійська
Микола Азаров: За перевантажені машини на дорогах відповідатимуть і перевізники, і посадовці
19.06.2013 | 12:23
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що на засіданні Кабінету Міністрів 19 червня 2013 року буде розглянуто законопроект про посилення контролю та відповідальності за порушення автоперевізниками обмежень осьових навантажень, загальної маси та габаритних параметрів транспортних засобів при здійсненні вантажних перевезень.

У разі порушень на дорогах, наголосив Микола Азаров, «відповідати будуть і перевізники, і посадовці, які випустили перевантажені машини на лінію».

Прем’єр-міністр зауважив, що останнім часом гострою темою у ЗМІ є стан українських доріг: «Критика правильна. Але проблема не тільки в обсягах бюджетних видатків та ефективності дорожніх робіт, а й в тому, що дорожнє покриття передчасно руйнується перевантаженим транспортом»,

Микола Азаров повідомив, що за даними Укравтодору більше 80% транспортних засобів їздять з перевищенням нормативів вагових показників.

«Таким чином, бізнесмени економлять на кількості рейсів, а те, що від цього страждають інші громадяни – їх не турбує», - зазначив Глава Уряду.

 

версія для друку