українська російська англійська
Нобелівський лауреат Корнберг: Потенціал української науки колосальний
19.06.2013 | 12:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Лауреат Нобелівської премії із хімії, професор Стенфордського університету Роджер Корнберг заявив, що українська наука має величезний потенціал, який на сьогодні багато в чому нереалізований. Таку думку всесвітньовідомий американський вчений висловив в інтерв'ю для Укрінформу.

«Потенціал колосальний, але переважно нереалізований», - наголосив Роджер Корнберг.

Нагадаємо, що Роджер Корнберг у травні відвідав Київ як співголова Консультативної наукової ради фонду «Сколково» та взяв участь у конференції «Україна-Росія-Сколково - єдиний інноваційний простір».

24 травня американський вчений зустрівся із Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, назвавши цю зустріч дуже конструктивною як щодо перспектив участі українських вчених у проекті «Сколково», так і щодо можливості української ініціативи, аналогічної російській.

Як відомо, Уряд України та особисто Прем'єр-міністр Микола Азаров чимало уваги приділяють розвитку вітчизняної науки.

«Я хочу запевнити вас від імені Уряду у тому, що підтримка науки, підтримка вчених, підтримка наших наукових шкіл була і завжди буде пріоритетом діяльності нашого Уряду», - наголосив Микола Азаров 17 травня на урочистостях з нагоди Дня науки у столичній філармонії.

 

Довідково

Роджер Корнберг - Нобелівський лауреат вже у другому поколінні, він широко відомий роботами у дослідженнях клітини і генній інженерії. Батько вченого Артур Корнберг у свій час отримав Нобелівську премію із медицини.

 

 

версія для друку