українська російська англійська
Миколі Азарову подякували за можливість провести зустріч керівників ветеранських організацій СНД у Львові
19.06.2013 | 17:33
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Голова Комітету у справах воїнів-інтернаціоналістів при Раді глав урядів держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав Руслан Аушев подякував Прем'єр-міністру України Миколі Азарову за надану можливість провести зустріч керівників ветеранських організацій Співдружності у Львові 15 травня 2013 р.

«Комітет у справах воїнів-інтернаціоналістів при Раді глав урядів держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав від імені учасників Координаційної Ради, засідання якого проходило у м. Львові 15 травня 2013 р., висловлює Вам свою щиру подяку за надану можливість провести зустріч керівників ветеранських організацій Співдружності Незалежних Держав на Українській землі в прекрасних умовах, наданих обласною державною адміністрацією», - йдеться у телеграмі Руслана Аушева, адресованій Миколі Азарову.

Руслан Аушев підкреслив, що рішення Координаційної Ради Комітету, прийняті за основними напрямками діяльності ветеранських організацій СНД у взаємодії з державними органами на місцях, дозволяють зняти багато соціальних проблем сімей воїнів-інтернаціоналістів.

Голова Комітету також подякував Миколи Азарова за надіслане на адресу Координаційної Ради привітання, яке, за його словами, було сприйняте усіма учасниками засідання з великим задоволенням.

Руслан Аушев також побажав Миколі Азарову успіхів у діяльності на благо України.

 

версія для друку