українська російська англійська
Микола Азаров: 22 червня назавжди залишиться в історії нашого народу як День скорботи
21.06.2013 | 17:39
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров у Фейсбуці повідомив, що позиція Президента і Уряду, а також правлячої політичної сили щодо війни принципова і незмінна: це подія в житті нашого народу назавжди залишиться як Велика Вітчизняна війна.

Микола Азаров нагадав, що 22 червня буде відзначатися День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні - «цей день назавжди залишиться в історії нашого народу як "чорна дата", з якої почався відлік Великої Вітчизняної війни».

Прем'єр-міністр нагадав, що сьогодні провів зустріч з фронтовиками, які пройшли хто від Сталінграда, хто від Курської дуги до Берліна і Праги, і побажав їм і всім іншим ветеранам Великої Вітчизняної війни доброго здоров'я і довгих років життя.

«Я їм сказав, що позиція нашої політичної сили, Уряду та Президента принципова і незмінна. Для нас це подія в житті нашого народу назавжди залишиться як Велика Вітчизняна війна, оскільки це була війна не за Сталіна, чи не за комунізм, це була війна за кожне життя, за долю всієї нашої Вітчизни, оскільки питання стояло: жити чи не жити нашому народові на нашій землі», - сказав Микола Азаров.

При цьому він зазначив, що після цих слів «у фронтовиків сльози з'явилися на очах».

«Саме цього вони чекали від мене. Тому, користуючись нагодою, я хочу цю свою позицію, яку я висловив на зустрічі, довести до відома всіх, хто зараз знаходиться в режимі он-лайн в Фейсбуці», - сказав Прем'єр-міністр.

 

версія для друку