українська російська англійська
Леонід Кожара зустрівся з Віце-прем'єр-міністром, Міністром закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова
21.06.2013 | 19:45
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

У рамках засідання Ради Міністрів закордонних справ країн-учасниць ОЧЕС в Одесі Міністр закордонних справ України, Діючий голова ОБСЄ Леонід Кожара провів зустріч з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Наталією Герман.

Сторони обговорили першочергові питання двостороннього співробітництва, відзначивши взаємну готовність до вирішення низки актуальних питань, що знаходяться на порядку денному українсько-молдовських відносин. Домовлено вжити спільних заходів з метою підготовки низки візитів на вищому рівні до кінця року.

Окрема увага була приділена взаємодії двох країн у євроінтеграційній сфері, зокрема підготовці України та Республіки Молдова до Саміту «Східного партнерства», що має відбутися у листопаді ц.р. у Вільнюсі.

Леонід Кожара та Наталія Герман також обмінялися думками щодо подальших кроків з придністровського врегулювання. Діючий голова ОБСЄ відзначив необхідність використання всіх можливостей переговорного процесу у форматі «5+2» та інших форм прямого діалогу сторін для конструктивного обговорення існуючих проблем, знаходження практичних рішень на користь людей на обох берегах Дністра.

На зустрічі був присутній також Віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції Республіки Молдова Є.Карпов, який висловив вдячність Українському головуванню в ОБСЄ та високо оцінив зусилля України у сприянні придністровському врегулюванню.

 

 

 

 

 

версія для друку