українська російська англійська
У Криму в проекті з держрегулювання цін на ліки від гіпертонії беруть участь 313 аптек
02.07.2013 | 10:10
Рада міністрів АРК

На сьогоднішній день в Криму у пілотному проекті з впровадження держрегулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою задіяно 313 аптечних установи. Про це повідомив на засіданні колегії Міністерства охорони здоров'я АРК.

З початку поточного року в автономії було виписано майже 460 тис. рецептів на групу препаратів, включених до пілотний проект. Понад 114 тис. хворих, що страждають на гіпертонічну хворобу, отримали лікарські препарати за зниженою ціною.

Фахівці Міністерства охорони здоров'я АРК проводять регулярні виїзні перевірки виконання заходів, спрямованих на реалізацію пілотного проекту, а також щоденний моніторинг якості виписаних рецептів.

Нагадаємо, соціальний проект реалізується з минулого року, він визначений постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 № 340 «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою». Продовження пілотного проекту регламентовано постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 53.

версія для друку