українська російська англійська
Мін‘юст виніс на громадське обговорення проект змін щодо вдосконалення виборчого законодавства
02.07.2013 | 16:16
Прес-служба Міністерства юстиції

Міністерство юстиції виставило для громадського обговорення проект змін щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів.

Проект було доопрацьовано за результатами першого громадського обговорення, яке відбулося у квітні-травні поточного року, а також відповідно до висновку Венеціанської комісії та ОБСЄ/БДІПЛ, наданого до указаного проекту та схваленого Венеціанською комісією 14 червня 2013 року.

Передбачається, що прийняття відповідного Закону дозволить подолати зафіксовані недоліки у проведенні парламентських виборів в Україні 28 жовтня 2012 року та вдосконалити законодавство про вибори народних депутатів України з урахуванням висновків та рекомендацій Місії зі спостереження за виборами народних депутатів України 28 жовтня 2012 року ОБСЄ/БДІПЛ та інших місій офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій.

Крім того, проект було розроблено на виконання першочергових заходів щодо інтеграції України до Європейського Союзу на 2013 рік.

Із запропонованими змінами щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів можна ознайомитися на сайті Мін‘юсту (http://www.minjust.gov.ua , рубрика «Обговорюємо законопроекти»).

Для зручності користування зміни подано у вигляді порівняльної таблиці.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань протягом місяця з дня повідомлення про громадське обговорення, на адресу: Міністерство юстиції (Управління конституційного та адміністративного законодавства Департаменту конституційного, адміністративного та соціального законодавства), вул. Городецького, 13, м. Київ, 01001. Адреса електронної пошти: shatalova@minjust.gov.ua. Контактна особа: Шаталова Тетяна Олексіївна, тел.: 279-88-70.

 

 

версія для друку