українська російська англійська
Мінрегіон звернувся до місцевих адміністрацій з проханням здійснити перевірку економічної обґрунтованості тарифів на послуги ЖКГ
02.07.2013 | 19:29
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Мінрегіон надіслав листи до обласних державних адміністрацій з вимогою забезпечити перевірку економічної обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги, які були підвищені органами місцевого самоврядуванняу 2013 році.

Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник. Він додав, що місцеві адміністрації повинніпроаналізувати відповідні рішення органів місцевого самоврядування та вжити відповідно до закону заходів щодо скасування рішень, якими встановлено економічно необґрунтовані тарифи.

«Вкотре наголошую, що підстав для підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в країні немає. Органи місцевого самоврядування повинні працювати для своєї громади і спрямовувати свої дії на розвиток території, на залучення інвестицій, в тому числі і в житлово-комунальну галузь. Це дасть можливість здійснити технічне переоснащення підприємств галузі, забезпечить економію енергоресурсів і коштів. Так робить справжній господар. А той, хто здатен перекладати проблеми на громаду, очевидно не на своєму місці», - сказав Геннадій Темник.

Він також зазначив, що облдержадміністрації повинні поінформувати Мінрегіон про результати проведеної роботи до 5 липня.

версія для друку