українська російська англійська
Розпочались роботи зі створення перинатального центру в Чернівецькій області
03.07.2013 | 13:40
Чернівецька ОДА

У Чернівецькій області перинатальний центр повинен запрацювати в 2013 році. На цьому наголосила під час селекторної відео-конференції щодо реалізації проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства» перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова.

На цій нараді голови облдержадміністрацій та їх заступники доповіли про стан будівництва та оснащення обласних перинатальних центрів, звітували щодо використання виділених для їх будівництва коштів, а також висловили свої пропозиції з питань ефективного виконання запланованого графіку робіт та використання бюджетних коштів.

 «У будівництві центру ми дотримуємося плану і на даний момент завершені тендерні процедури, визначений генпідрядник, усі структурні підрозділи будівлі полового будинку №1 перенесені в інше приміщення, а цього тижня у майбутньому перинатальному центрі розпочались ремонтні роботи», - повідомив заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Віталій Темерівський.

Він  додав, що з обласного бюджету на ці цілі вже виділено близько 1 млн. гривень, а на наступній сесії обласної ради розглядатиметься питання відповідного співфінансування створення перинатального центру з обласного бюджету.

Ірина Акімова наголосила, що Чернівецька область отримає 68 млн. грн. на реалізацію проекту створення перинатального центру. Окрім того, вона зауважила, що темпи будівництва не повинні зашкодити якості робіт, контроль яких здійснює керівництво національного проекту  «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства».

 

версія для друку