українська російська англійська
Міністр інфраструктури: Транспортники готові забезпечити перевезення всього обсягу врожаю 2013 року
03.07.2013 | 19:13
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Транспортники готові забезпечити перевезення всього обсягу врожаю 2013 року. Про це під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України повідомив Міністр інфраструктури Володимир Козак.

«Щороку у нас хороший врожай, і ми справляємося з його перевезенням», - зазначив Міністр.

За його словами, є певні труднощі під час експорту зерна. «Наша портова інфраструктури, припортові станції, не завжди здатні в один день обробити той обсяг вантажу, що прибуває. Більш того, не в кожному порту є потужні елеватори. Тому й досі діє система накопичення суднової партії – автомобілі, вагони чекають цієї партії на колесах. Звичайно це зменшує обіг вагону, локомотиву, що задіяні у перевезенні», - розповів Володимир Козак.

Міністр зауважив, що аналіз попередніх років свідчить про нерівномірність навантажень: «якщо з понеділка по п’ятницю на добу відвантажується по 1700 вагонів зерна на порти, то у суботу неділю і понеділок ця цифра зменшується удвічі».

Відтак, за словами Володимира Козака, на доручення Прем’єр-міністра залізничники, автомобілісти, митники, аграрії повинні разом організувати стабільне транспортування збіжжя. «Ми маємо організувати цілодобову роботу. А це не тільки залізничники чи автомобілісти, це й дозвільні органи, митниця. Для стабільності, на завдання Прем’єр-міністра, ми повинні організувати роботу так, щоб у нас було рівномірне відвантаження впродовж тижня та доби», - сказав Міністр інфраструктури.

Нагадаємо, для покращення та підвищення ефективності перевезень зернових вантажів залізничники розробили довідник переробних спроможностей станцій по навантаженню зернових вантажів та продуктів їх переробки, який наразі використовується при плануванні перевезень. Це дає можливість прив’язати план перевезень зернових вантажів на елеваторах до їх фактичних можливостей по навантаженню і вивантаженню.

 

версія для друку