українська російська англійська
На Прикарпатті понад півтори мільярди гривень ПДВ відшкодовано платникам з іноземним капіталом
04.07.2013 | 10:16
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОДА

З початку 2013 року 35 платникам з іноземними інвестиціями в Івано-Франківській області держава повернула 1,522 млн грн. податку на додану вартість.

Шість суб’єктів господарювання з іноземними капіталом, як зазначають у прес-службі Головного управління Міндоходів в області, дотримались критеріїв, для отримання автоматичного бюджетного відшкодування. На їхні рахунки за спрощеною процедурою перераховано 389,6 млн грн. ПДВ.

Довідково. Для ефективної співпраці з інвесторами, зміцнення партнерських відносин і забезпечення прямого діалогу з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу при Міндоходів України створено Раду з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності.

Інвестиційна Рада працюватиме як консультативно-дорадчий орган. До її складу увійшли Міністр доходів і зборів Олександр Клименко та його заступник – керівник апарату Віктор Левицький, представники українського бізнесу, зарубіжних інвесторів, громадських організацій, а також міжнародних фінансових та консалтингових організацій.

версія для друку