українська російська англійська
У Криму в медустановах первинного рівня впроваджують інформаційні технології
05.07.2013 | 10:50
Рада міністрів АРК

У рамках реформування системи охорони здоров’я в Криму йде робота з впровадження інформаційних технологій на первинному рівні надання медичної допомоги.

В даний час усі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Сакського району, Євпаторійського, Феодосійського та Ялтинського регіонів оснащені комп’ютерами і підключені до системи Інтернет. Завершується комп’ютеризація амбулаторій Алуштинського регіону.

Для підвищення якості медичного обслуговування, збільшення доступності спеціалізованої медичної допомоги вводиться в практику первинної ланки охорони здоров’я система відеоконсультацій фахівцями.

Так, наприклад, з початку року проведено більше 120 консультацій районними фахівцями Кіровської ЦРЛ з приводу різних гострих захворювань. Це дозволило надати своєчасну кваліфікаційну медичну допомогу, зменшити кількість випадків виїздів екстреної медичної допомоги, зменшити кількість госпіталізацій у стаціонар районної лікарні та дозволило лікувати цих хворих на рівні денних стаціонарів у лікарських амбулаторіях.

У режимі відеозв’язку також проводяться оперативні наради головних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги з медпрацівниками лікарських амбулаторій. Це дозволяє лікареві амбулаторії, залишаючись на робочому місці, більше уваги приділяти хворим і лікувальному процесу.

Нагадаємо, на сьогодні в Криму вже створено 31 Центр первинної медико-санітарної допомоги, працюють 187 амбулаторій і 507 фельдшерсько-акушерських пунктів.

 

 

версія для друку