українська російська англійська
На придбання житла для чорнобильців Львівщини у 2013 році з держбюджету передбачено 3,7 млн. грн.
10.07.2013 | 12:11
Львівська ОДА

Під керівництвом заступника голови – керівника апарату Львівської облдержадміністрації Вадима Гураля відбулось чергове робоче засідання комісії з питань придбання за державний кошт житла для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Учасники наради обговорили та узгодили списки житлової черги, вартість квадратного метра житла та  порядок розрахунків квартирних площ. Також заслухали експертів, юристів та представників районів щодо проблемних питань окремих громадян.

Заступник голови – керівник апарату ОДА Вадим Гураль наголосив, що комісія в будь-якому випадку має діяти в рамках чинного законодавства.

«Держава делегувала нас для розподілу коштів на придбання житла для чорнобильців, ліквідаторів та переселенців. Наш обов’язок діяти в правовому полі та захистити інтереси кожного громадянина», – сказав В. Гураль.

Нагадаємо, в області реалізується державна програма із забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Зазначимо,  на даний момент в  міських виконавчих комітетах та райдержадміністраціях області на квартирному обліку перебуває 924 сім’ї, з яких 218 сімей, у складі яких є громадяни, віднесені до 1 категорії, 363 сім’ї – 2 категорії та 343 – переселені з радіоактивно забруднених територій.

Загалом для придбання житла у 2013 році з державного бюджету передбачено 3,7 млн. грн.

 

версія для друку