українська російська англійська
В Уряді відбулася зустріч з представниками опікунської ради "Охматдиту"
10.07.2013 | 17:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У Кабінеті Міністрів відбулася робоча зустріч представників Уряду з членами Опікунської ради НДСЛ «Охматдит».

У зустрічі взяли участь представники Секретаріату Кабінету Міністрів, Міністерства фінансів, Міністерства охорони здоров’я, компанії, яка займається будівництвом нового корпусу «Охматдиту», а також члени Опікунської ради «Охматдиту» - Вікторія Сюмар, Ганна Гопко, Глєб Корнілов.

Під час наради були обговорені питання фінансування та ходу будівництва лікарні. Було спростовано недобросовісні спекуляції щодо можливого припинення будівництва, передачі коштів, призначених «Охматдиту» на інші цілі.

Так, головний інженер проекту будівництва лікувально-діагностичного комплексу «Охматдиту» Олег Зварич, який брав участь у нараді, наголосив: «Сплановані будівельно-монтажні роботи не припиняються. У нас зараз основна увага зосереджена на тому, щоб закрити до початку холодів периметр будівлі, щоб з настанням зимової пори року ми змогли проводити роботи всередині будівлі».

За результатами зустрічі сторони заявили про готовність продовжувати конструктивну співпрацю. Зокрема, була досягнута домовленість: наступну робочу зустріч провести у Міністерстві фінансів України за участі всіх заінтересованих міністерств, відомств, компанії-забудовника та представників громадськості.

 

версія для друку