українська російська англійська
Мінагропрод: Цього року Україна може експортувати 24-26 млн тонн зерна
11.07.2013 | 18:40
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ І ПРОДОВОЛЬСТВА

У 2013/14 маркетинговому році Україна зможе експортувати 24-26 млн тонн зерна. Остаточні обсяги будуть залежати від стану посівів та перезимівлі озимої пшениці й узгоджуватимуться між Міністерством аграрної політики і продовольства та зернотрейдерами, при цьому питання продовольчої безпеки залишиться пріоритетним.

Про це сьогодні під час відеоконференції у Комунікативному центрі Уряду повідомив заступник Міністра аграрної політики та продовольства Олександр Сень.

«За попередніми оцінками, у цьому маркетинговому році експорт зерна може сягнути 24-26 млн тонн. Це один із найбільших показників за всю історію незалежності. А це значно підвищить авторитет нашої держави на світовому продовольчому ринку», − зазначив Олександр Сень.

Остаточні обсяги експорту будуть визначені залежно від стану посівів та перезимівлі озимої пшениці під урожай 2014 року. Проте, за словами заступника Міністра, у будь-якому разі всередині країни буде забезпечена продовольча безпека. Для цього відомство спільно із зернотрейдерами визначатиме допустимі обсяги продажу збіжжя за кордон.

 

версія для друку