українська російська англійська
У Києві створили робочу групу з питань інтеграції біженців
12.07.2013 | 13:57
КИЇВСЬКА МДА

У столиці cтворена робоча група з питань інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство. Відповідне розпорядження КМДА підписав Олександр Попов.

Так, згідно з документом, регіональна робоча група до 1 жовтня 1013 року має розробити та подати на затвердження в установленому порядку план заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року.

Очолить робочу групу та контролюватиме виконання розпорядження КМДА – заступник голови КМДА Віктор Корж. Заступником голови робочої групи призначений (за згодою) начальник Управління у справах біженців Головного управління Державної міграційної служби України в м.Київ Володимир Власов, секретар регіональної робочої групи (за згодою) – головний спеціаліст відділу інтеграції та соціального супроводу Управління у справах біженців Головного управління Державної міграційної служби України в м.Київ Олена Мережко.

До загального складу робочої групи з питань інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту в українське суспільство увійшли представники: Департаменту охорони здоров’я, Головного управління юстиції у м.Київ (за згодою), благодійного фонду «Рокада» (за згодою), Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу КМДА, Департаменту культури, Головного управління Державної міграційної служби України в м.Київ (за згодою), регіонального представництва Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців у Білорусії, Молдові та Україні (за згодою), Київського міського центру зайнятості, Національного комітету товариства Червоного Хреста України (за згодою), Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

версія для друку