українська російська англійська
Кількість працівників Державної служби зайнятості буде такою ж, як і в Державному центрі зайнятості
12.07.2013 | 16:00
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Кабінетом Міністрів України чисельність працівників Державної служби зайнятості затверджено в тій же кількості, що і в Державному центрі зайнятості. Про це заявив заступник директора департаменту праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України Олег Прутенко.

«Постановою Уряду затверджено граничну чисельність працівників існуючих органів служби зайнятості – 15 тис. 490 осіб», - відзначив Олег Прутенко.

Він також зазначив, що Державна служба зайнятості створюється на базі вже існуючого Державного центру зайнятості. «Це означає, що кількість держслужбовців буде такою ж, як і в Центрі зайнятості», - пояснив фахівець.

При цьому кількість регіональних установ Державної служби зайнятості зменшиться на 63 одиниці – з 636 до 573 за рахунок укрупнення малих відділень.

Нагадаємо, Міністр соціальної політики України Наталія Королевська визначила три критерії, за якими буде оцінюватися робота новоствореної Державної служби зайнятості. «Перше – це кількість працевлаштованих безробітних на новостворені робочі місця. Друге - скорочення в середньому тривалості безробіття до максимуму 120 днів, що відповідає світовій практиці. І третє - це кількість вакансій, поданих роботодавцями до служби зайнятості», - сказала вона.

Довідково

В 2011 році відбулось скорочення працівників Державного центру зайнятості на 534 штатні одиниці – з 16 024 до 15 490.

Державну службу зайнятості створено згідно Указу Президента України «Про Державну службу зайнятості України» від 16 січня 2013 року. Державна служба зайнятості створюється на базі Державного центру зайнятості.

 

версія для друку