українська російська англійська
Україна та Голландія визначили пріоритетні для співпраці сектори АПК
12.07.2013 | 16:56
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Україна та Голландія поглиблять співпрацю в галузях плодоовочівництва, тваринництва, картоплярства та використання біомаси. Про це сторони домовилися під час засідання українсько-нідерландської робочої групи з питань сільського господарства під головуванням Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Івана Бісюка та Генерального директора з питань агропромислового комплексу Міністерства економічних зв’язків Королівства Нідерланди Ганса Хоогевейна.

Під час засідання сторони визначили чотири пріоритетні сектори для подальшого співробітництва, а саме тваринництво, картоплярство, використання біомаси та плодоовочевий сектор. Зокрема, був підписаний ветеринарний сертифікат для експорту в Україну сперми биків-плідників з Нідерландів.

Також за результатами зустрічі було підписано Протокол засідання робочої групи з питань сільського господарства та досягнуто домовленості про співпрацю з питань залучення нідерландських інвестицій, технічної допомоги у пріоритетних секторах, використання нідерландського досвіду для українських фермерів, організації в Україні торговельних місій, семінарів, професійних виставок.

 

версія для друку