українська російська англійська
Збірну команди України урочисто провели на ХІІ Європейський юнацький олімпійський фестиваль
12.07.2013 | 17:38
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

12 липня 2013 року відбулася урочиста церемонія проводів олімпійської команди України на XII Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який з 14 по 19 липня проходитиме у голландському місті Утрехт.

Українська юнацька збірна на олімпійському фестивалі представлена 60 спортсменами віком від 13 до 18 років. Змагатимуться українці у 6 видах спорту (легка атлетика, велоспорт, гандбол, спортивна гімнастика, дзюдо та плавання).

Загалом понад 3000 атлетів з 49 країн Європи змагатимуться у 9 видах спорту.

Під час урочистостей перший заступник Міністра молоді та спорту Сергій Глущенко зачитав вітання від Міністра молоді та спорту України Равіля Сафіулліна.

"Європейський юнацький олімпійський фестиваль – це прекрасна нагода для Вас, юних спортсменів, продемонструвати свої здібності, школу великої спортивної майстерності та гарту. Завдяки наполегливій праці, прагненню до перемоги Ви завоювали почесне право представляти Україну на цьому спортивному форумі", - йдеться у вітанні Равіля Сафіулліна.

Перший заступник Міністра Сергій Глущенко приєднався до привітань та наголосив, що участь у XII Європейському юнацькому олімпійському фестивалі - це велика відповідальність, адже в такому юному віці спортсменам випала місія захищати спортивну честь нашої країни.

Участь в урочистій церемонії також взяли віце-президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон, член МОК Валерій Борзов та перший заступник Міністра освіти та науки України Євген Суліма.

 

версія для друку